Środa, 14 listopada 2018 | Imieniny: Judyty, Józefa

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Strona 
internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, 
poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Cel operacji: wspieranie rozwoju lokalnego na obszarach wiejskich.
Przewidywane wyniki operacji: realizacja Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. 

         
baner_2v2.jpg baner_1v2.jpg baner_5v2.jpg baner_3v2.jpg baner_4v2.jpg

 
 

Zapraszamy










 

UWAGA!

Przypominamy o konieczności uregulowania składki członkowskiej za 2018 rok.

Poniżej numer konta bankowego na, który należy wpłacić składkę.

Bank Spółdzielczy w Węgorzewie 50 9348 0000 0010 2355 2000 0010

WYSOKOŚĆ SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ ZA 2018 ROK ZGODNIE Z UCHWAŁĄ NR 16/WZC/2015 Z 17 GRUDNIA 2015R.

1 Instytucje publiczne

Samorządy Gminne - 12.000,00 PLN

Samorządy Powiatowe - 4.000,00 PLN 

Pozostałe instytucje publiczne - 120,00 PLN

2.  Podmioty prowadzące działalność gospodarczą - 250,00 PLN

3.  Organizacje pozarządowe - 60,00 PLN

4.  Osoby fizyczne - 60,00 PLN



Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o nowościach, zapisz się do naszego newslettera


     Dzisiaj:     101
     Wczoraj:     191
     Ostatni tydzień:     435
     Ostatni miesiąc:     2051

     Wszystkie odwiedziny:     284723

Skład

Lista Członków LGD

Członkowie Założyciele:

  1. Anchim Władysław
  2. Andrzejczyk Marta
  3. Banasiewicz Wioletta
  4. Cwalina Małgorzata
  5. Dawcewicz Barbara - Ogonki
  6. Karpiński Józef - Ryn
  7. Maczuga Bogdan - Budry
  8. Murawski Henryk - Wydminy
  9. Pietrzak Wiesław - Węgorzewo
  10. Wełna Mieczysław – Piękna Góra
  11. Wojnowska Ewa - Węgorzewo
  12. Wójcik Konrad - Giżycko

Sektor publiczny:

  1. Gmina Budry
  2. Gmina Giżycko
  3. Gmina Kruklanki
  4. Gmina Miłki
  5. Gmina Pozezdrze
  6. Gmina Ryn
  7. Gmina Srokowo
  8. Gmina Węgorzewo
  9. Gmina Wydminy
  10. Powiat Giżycki
  11. Powiat Węgorzewski
  12. Instytut Rybactwa Śródlądowego w Olsztynie
  13. Gminny Ośrodek Kultury w Pozezdrzu

Organizacje pozarządowe:

  1. Giżyckie Stowarzyszenie Wędkarskie – Giżycko
  2. Ochotnicza Straż Pożarna w Ołowniku - Ołownik
  3. Ochotnicza Straż Pożarna w Budrach - Budry
  4. Związek Stowarzyszeń LGD9 - Węgorzewo
  5. Fundacja "PozytywArt" - Ryn
  6. Srokowskie Stowarzyszenie „Sukces Każdego Dziecka” - Srokowo
  7. Stowarzyszenie "Dziewczyny znad Sapiny" - Pozezdrze

Osoby fizyczne:

  1. Bukowski Bartosz - Giżycko
  2. Bukowski Grzegorz - Ogonki
  3. Czarniecki Krzysztof - Ryn
  4. Cybulska Krystyna - Giżycko  Dworzyński Andrzej - Węgorzewo
  5. Fokczyńska Bożena - Węgorzewo 
  6. Frąk Tomasz - Radom
  7. Górny Henryk - Giżycko
  8. Górski Tadeusz - Węgorzewo
  9. Grygiencza Dariusz - Giżycko
  10. Jagielska Małgorzata - Miłki
  11. Janulewicz Andrzej Janusz - Węgorzewo
  12. Leszczyńska Anna - Wilkasy
  13. Madaj Wioletta - Kruklanki
  14. Mickiewicz-Wełna Maria – Piękna Góra
  15. Mińczuk Danuta - Harsz
  16. Petrusewicz Paweł - Ryn
  17. Polak Rafał - Ryn
  18. Polkowska Grażyna - Warszawa
  19. Puszko Gabriela Sylwia - Wilkasy
  20. Predko Krystyna - Węgorzewo
  21. Prudzyński Ireneusz - Sulejówek
  22. Sołtysek Teresa - Giżycko
  23. Supranowicz Marzenna - Pozezdrze
  24. Suszycki Piotr - Warszawa
  25. Szczurko Eugeniusz - Kętrzyn
  26. Thomas Dariusz - Wydminy
  27. Thomas Ewa - Wydminy
  28. Tymcio Piotr – Węgorzewo
  29. Tymcio Ryszard - Węgorzewo
  30. Wyszyński Bogusław – Łomża

Sektor Gospodarczy:

  1. AGROFARM SA - Wydminy
  2. ART EVENTS Gawrych Krzysztof - Węgorzewo
  3. AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Wilkasach – Wilkasy
  4. DUDKA Gospodarstwo Rolne - Wydminy
  5. Firma Handlowo - Usługowa "ATUT" Wioletta Wawer - Srokowo
  6. Gospodarstwo Rybackie "Mikołajki" SP. ZOO - Mikołajki
  7. Gospodarstwo Rybackie w Giżycku Spółka z oo. – Piękna Góra
  8. Gospodarstwo Rybackie PZW w Suwałkach – Ogonki
  9. Grzegorz Liszewski - Mrągowo 
  10. Hotel Tajty Sp. z o.o. - Wilkasy
  11. Jabłoński Mariusz "MARIO" Firma Wielobranżowa - Giżycko
  12. Jędrzejowski Jarosław - Wilkasy
  13. KARCZMA Halina Grąziewicz - Węgorzewo 
  14. Nowakowska Eleonora PTU "RYDZEWO" - Rydzewo
  15. Ośrodek Mazurski – Okrągłe
  16. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie - Olsztyn
  17. OPIEKA NAD JACHTAMI Błażej Predko - Węgorzewo
  18. SOLVENT-KA Sp. z o.o. 
  19. "SOLAMEN" Sp. z o.o. - Stręgiel  


 
 

CZŁONKOWIE

REKOMENDOWANE STRONY

 

Mapa Obszaru LGD9

Krajowa Federacja Towarzystw Wędkarskich

 Mazury Travel

 

  STOWARZYSZENIE LOKALNA GRUPA RYBACKA „WIELKIE JEZIORA MAZURSKIE” | © 2013 - wszelkie prawa zastrzeżone   Projekt i hosting STUDIO KOLOR